+ 421 905 510 410
+ 421 905 510 710

TREND

Moderný pomocník v oblasti intímnej hygieny, ktorý ušetrí miesto.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na info@biobidet.sk alebo na +421 905 510 410.

Aj vy máte radi dokonalú intímnu hygienu, ale vaša kúpeľňa je príliš malá na to, aby sa do nej zmestil ešte aj bidet? Obyčajné WC nezabezpečuje mieru hygieny prislúchajúcu tretiemu tisícročiu a očista toaletným papierom je nedokonalá. Vďaka moderným technológiám už dnes nemusíte robiť kompromisy.

BioBidet šetrí:

  • spotrebu vody
  • použitie toaletného papiera
  • naše vzácne zdravie

Výhody BioBidetu:

  • nezaberá miesto navyše
  • nevyžaduje žiadne stavebné úpravy
  • ľahká inštalácia

Dokonalé umytie prúdom vody, osušenie, prípadne masáž vykoná zariadenie bez dotyku ľudskej ruky, len na základe stlačenia tlačidla a bez nutnosti presadať ako pri klasickom bidete. Môžete si nastaviť teplotu a tlak vody, teplotu sušiaceho vzduchu a presné umiestnenie trysky. Ak sa rozhodnete pre príjemnú masáž, jednoducho si nastavíte rozsah oscilácií aj pulzov vodného prúdu podľa svojich potrieb. Všetky parametre je možné bezproblémovo nastaviť tak, aby vyhovovali každému, dospelému alebo dieťaťu. Ďalšou výhodou je funkcia samočistenia. Puzdro s vodnými tryskami je vysunuté len počas očisty, v čase nečinnosti je spoľahlivo ukryté a trysky sa automaticky opláchnu pred aj po každom použití. BioBidet je jednoducho komfortný trend pre každú domácnosť.

LIEČBA

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že čistota je kľúčovým prvkom liečby i prevencie týchto ochorení.

PREVENCIA

Umývanie našich rúk po použití toalety berieme ako samozrejmosť. Vedeli ste však, že to isté by sme mali robiť aj s našimi intímnymi partiami?

KOMFORT

Máte sedavé zamestnanie, venujete sa cyklistike, či výkonnostným športom? Doprajte vašim sedacím svalom úľavu od nadmernej záťaže a zaslúžený komfort.

TREND

BioBidet nahrádza klasickú toaletnú dosku a nezaberá žiadne miesto navyše. Užite si tento trend aj vy bez nutnosti prestavby kúpeľne.