+ 421 905 510 410
+ 421 905 510 710

LIEČBA. PREVENCIA. HYGIENA.

BioBidet je pre všetkých, či ste senior, vrcholový športovec alebo jednoducho dbáte o svoju osobnú hygienu a chcete byť zdravý.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na info@biobidet.sk alebo na +421 905 510 410.

NOVÝ SPÔSOB ČISTOTY

Elektronický BioBidet je hygienická pomôcka, ktorá sa šetrne stará o vaše intímne partie. Dokáže jemne očistiť intímne miesta a odstrániť aj drobné zvyšky stolice, ktoré dráždia pokožku. Okrem pocitu čistoty a sviežosti má BioBidet aj významné zdravotné prínosy. Ak nie je análna a ženská intímna oblasť dokonale čistá, vznikajú zápaly, infekcie, hemoroidy, či dokonca zhubné nádory hrubého čreva a krčka maternice.

BioBidet sa montuje priamo na WC misu namiesto existujúcej záchodovej dosky a nezaberie žiadne miesto navyše. Oproti klasickému bidetu šetrí miesto, spotrebu vody, použitie toaletného papiera a predovšetkým chráni zdravie

LIEČBA

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že čistota je kľúčovým prvkom liečby i prevencie týchto ochorení.

PREVENCIA

Umývanie našich rúk po použití toalety berieme ako samozrejmosť. Vedeli ste však, že to isté by sme mali robiť aj s našimi intímnymi partiami?

KOMFORT

Máte sedavé zamestnanie, venujete sa cyklistike, či výkonnostným športom? Doprajte vašim sedacím svalom úľavu od nadmernej záťaže a zaslúžený komfort.

TREND

BioBidet nahrádza klasickú toaletnú dosku a nezaberá žiadne miesto navyše. Užite si tento trend aj vy bez nutnosti prestavby kúpeľne.