+ 421 905 510 410
+ 421 905 510 710

LIEČBA

Uľavte príznakom infekcií, hemoroidov, či inkontinencie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na info@biobidet.sk alebo na +421 905 510 410.

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že dokonalá čistota je kľúčovým prvkom liečby i prevencie týchto ochorení. Práve v análnej a ženskej intímnej oblasti sa však nachádza viac ako tisíc kožných záhybov, ktoré nie je možné dokonale očistiť iba toaletným papierom.

BioBidet je pre:

  • zdravých ľudí, ktorým pomáha udržiavať dokonalú intímnu hygienu a predchádzať chorobám
  • starších, chorých ľudí a pacientov s obmedzeným pohybom, či hendikepovaných, ktorým vracia sebestačnosť
  • ženy počas tehotenstva, štonedelia

Pomáha pri výskyte a liečbe:

  • hemoroidov
  • inkontinencie
  • infekcií a zápalov
  • silnej menštruácie

Ako vlastne taký BioBidet funguje? Veľmi jednoducho a pohodlne. Na rozdiel od klasického bidetu úplne odpadá akékoľvek presadanie. BioBidet je totiž priamou súčasťou toaletnej dosky. Jednoducho stlačíte tlačidlo a BioBidet vás umyje jemným prúdom teplej vody a osuší teplým vzduchom bez dotyku ruky a použitia toaletného papiera. Môžete si nastaviť teplotu a tlak vody, teplotu sušiaceho vzduchu a presné umiestnenie trysky. A ak sa rozhodnete pre príjemnú masáž, jednoducho si nastavíte rozsah oscilácií aj pulzov vodného prúdu podľa svojich potrieb. Pritom sa vôbec nemusíte báť o dodržiavanie hygieny, pretože BioBidet má funkciu samočistenia. Puzdro s vodnými tryskami je vysunuté len počas očisty, v čase nečinnosti je spoľahlivo ukryté a trysky sa automaticky opláchnu tak pred každým použitím, ako aj bezprostredne po ňom. Okrem toho vám BioBidet poskytne množstvo ďalších vymožeností pre dosiahnutie maximálneho pohodlia ako je vyhrievané hydraulické sedadlo, automatické odsávanie zápachu, 2 programy úspory energie, zabudovaný filter proti vodnému kameňu, či diaľkové ovládanie, ktoré je možné upevniť do pohodlnej výšky na stenu.

LIEČBA

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že čistota je kľúčovým prvkom liečby i prevencie týchto ochorení.

PREVENCIA

Umývanie našich rúk po použití toalety berieme ako samozrejmosť. Vedeli ste však, že to isté by sme mali robiť aj s našimi intímnymi partiami?

KOMFORT

Máte sedavé zamestnanie, venujete sa cyklistike, či výkonnostným športom? Doprajte vašim sedacím svalom úľavu od nadmernej záťaže a zaslúžený komfort.

TREND

BioBidet nahrádza klasickú toaletnú dosku a nezaberá žiadne miesto navyše. Užite si tento trend aj vy bez nutnosti prestavby kúpeľne.