+ 421 905 510 410
+ 421 905 510 710

KOMFORT

Pohodlie pri sedavom aj aktívnom spôsobe života.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na info@biobidet.sk alebo na +421 905 510 410.

V prípade, že dlho sedíte, potrebujú vaše sedacie svaly úľavu od nadmernej záťaže a dostatočnú hygienu, aby sa zabránilo zápalom, oderom a iným, vážnejším ochoreniam. Pri nadmernom sedení alebo cyklistike dochádza k tlaku na tkanivo, čo môže spôsobiť nedostatočné prekrvenie. V týchto prípadoch treba dbať na zvýšenú hygienu a občasnú masáž týchto partií.

BioBidet ponúka:

  • dokonalú očistu prúdom vody a osušenie bez nutnosti presadania
  • ovládanie len stlačením jedniného tlačidla
  • masáž pre úľavu namáhaných svalov

Pomáha pri výskyte a liečbe:

  • hemoroidov
  • rakoviny hrubého čreva, krčka maternice
  • infekcií a zápalov

Určite poznáte ten nepríjemný pocit, keď zistíte, že sa v domácnosti minul toaletný papier. S BioBidetom tento problém absolútne odstránite. Keďže BioBidet inštalujete priamo na WC misu a pripojíte ho k prívodu vody, nikdy vám nehrozí jej nedostatok. BioBidet si sám vodu zohreje a postará sa o vašu bezchybnú hygienu a následné osušenie. Ušetríte tak výdavky za toaletný papier a pomôžete aj prírode. Jedna osoba totiž za rok minie priemerne až 50 roliek toaletného papiera. Či je to veľa alebo málo necháme na vašom zvážení, BioBidet však potrebuje iba vodu a elektrinu. Pohodlie je prvoradé a preto má BioBidet jednoduché ovládanie, ktorým dokážete nastaviť teplotu vody, osciláciu trysiek a čas striekania. Naozaj to už nemôže byť jednoduchšie.

LIEČBA

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že čistota je kľúčovým prvkom liečby i prevencie týchto ochorení.

PREVENCIA

Umývanie našich rúk po použití toalety berieme ako samozrejmosť. Vedeli ste však, že to isté by sme mali robiť aj s našimi intímnymi partiami?

KOMFORT

Máte sedavé zamestnanie, venujete sa cyklistike, či výkonnostným športom? Doprajte vašim sedacím svalom úľavu od nadmernej záťaže a zaslúžený komfort.

TREND

BioBidet nahrádza klasickú toaletnú dosku a nezaberá žiadne miesto navyše. Užite si tento trend aj vy bez nutnosti prestavby kúpeľne.