+ 421 905 510 410
+ 421 905 510 710

PREVENCIA

Chráňte svoje zdravie s BioBidetom.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na info@biobidet.sk alebo na +421 905 510 410.

Umývanie našich rúk po použití toalety berieme ako samozrejmosť. Vedeli ste však, že by to tak malo byť aj s našimi intímnymi partiami? Práve preto je vo viacerých krajinách používanie bidetu hygienickou samozrejmosťou. U nás je tento návyk ešte len v začiatkoch, no bidety sú pre naše zdravie a prevenciu pred zákernými chorobami prospešnejšie ako by ste si mysleli.

BioBidet pomáha:

  • zdokonaliť hygienické návyky v oblasti intímnej hygieny
  • vytvoriť v domácnosti hygienicky bezpečné prostredie
  • zabezpečiť pohodlie pri dodržiavaní intímnej hygieny

Pomáha pri výskyte a liečbe:

  • hemoroidov
  • rakoviny hrubého čreva, krčka maternice
  • infekcií a zápalov

BioBidet je aj neoceniteľnou pomôckou pre ženy. Zabezpečuje dokonalú hygienu počas menštruácie, tehotenstva, šestonedelia a pri inkontinencii, ktorou vo vyššom veku trpí asi 25% žien. Pre ženy zabezpečuje nielen dokonalú intímnu hygienu, ale má aj vedľajší prínos vo forme reflexnej masáže. Tá vyvoláva inštinktívne zovretie svalov, čím posilňuje panvové dno, ktorého pokles trápi s pribúdajúcim vekom väčšinu žien. Ak chcete predísť alebo zmierniť svrbenie a pálenie vyvolané infekciou, výtoky a iné príznaky zápalových stavov alebo predísť vysúšaniu sliznice v dôsledku hormonálnych zmien, BioBidet vám pomôže. Ďalšou výhodou BioBidetu je fakt, že napomáha aj ľuďom s citlivou pokožkou a alergiami. Intímna oblasť je často citlivá na vonkajšie vplyvy. Toaletný papier, ktorý sa zvyčajne prifarbuje alebo je parfumovaný, jej môže škodiť. To isté platí aj o vlhčených obrúskoch. S BioBidetom sa týmto problémom vyhnete. Zabezpečí vám dokonalé umytie teplou vodou aj vysušenie stlačením jediného gombíka. Môžete si tak dovoliť dokonalú hygienu bez rizika podráždenia citlivej oblasti rukami, kosmetikou, chemickými látkami alebo inými vonkajšími vplyvmi, ktoré by mohli ničiť prirodzenú ochrannú bariéru organizmu. Ovládanie BioBidetu je dostatočne jednoduché a praktické. Nepomáha preto len prevencii vášho zdravia, ale aj uľahčuje život ľuďom s čiastočným alebo úplným ochrnutím, či ľuďom trpiacim obezitou.

LIEČBA

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že čistota je kľúčovým prvkom liečby i prevencie týchto ochorení.

PREVENCIA

Umývanie našich rúk po použití toalety berieme ako samozrejmosť. Vedeli ste však, že to isté by sme mali robiť aj s našimi intímnymi partiami?

KOMFORT

Máte sedavé zamestnanie, venujete sa cyklistike, či výkonnostným športom? Doprajte vašim sedacím svalom úľavu od nadmernej záťaže a zaslúžený komfort.

TREND

BioBidet nahrádza klasickú toaletnú dosku a nezaberá žiadne miesto navyše. Užite si tento trend aj vy bez nutnosti prestavby kúpeľne.